Еколошки кружен сад со картонски капак

$1.00$5,665,844,885,858.00

• Идеално решение за пакување за топла и ладна храна

• Специјален капак со отвори за вентилација за истекување на пареата

• Погоден за употреба во микробранова печка

• Направен од биоразградлив картон

• Отпорност на вода и истекување  

Садот за супа е обезбеден составен и е подготвен за употреба.Совршено решение за храна, ресторани, кафулиња, кетеринг итн.

Амбалажата може да се печати со ваше лого

SKU: Не е достапно Категории ,

Опис

Назив на прoдуктДијаметар,
горен/долен, во мм
Волумен,
мл
ВисинаГолемина,
парче
ЕКО Сад за супа крафт со картонски капак102/7933069300
ЕКО Сад за супа крафт со картонски капак102/7744088300

Дополнителни информации

Type

300мл, 355мл, 400мл

TOP