Салфетки во боја 33х33cm

$1.00

Хартиени салфетки формат 33×33 Салфетки од 2 слоја чиста целулоза
Достапно во преклоп: 1/4
Достапен во 7 бои
Грамаж: 17 gm
Може да се печати: 1-2 бои со лого

SKU: Не е достапно Категории ,

Опис

ПакувањеБрој
Парчиња во пакување50 салфетки
Пакувања во пакет50
Парчиња во пакет2500
Димензии на кутија60 x 41 x 37 cm
Кутија по raw4
Кутија по палета20

Дополнителни информации

Димензии 40 × 40 cm
Type

Бела, Бордо, Капучино, Кафеава, Темно зелена, Темно плава, Црвена, Црна

TOP