Картонски носачи од крафт хартија

• Идеално решение за пакување за топла и ладна храна

• Крафт картон од надворешната страна

• Погоден за употреба во микробранова печка (без капак)

• Отпорност на вода и истекување

• Транспарентен капак за одлична видливост на производот

Садот за супа е обезбеден составен и е подготвен за употреба.Совршено решение за храна, ресторани, кафулиња, кетеринг итн.

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

SKU: Не е достапно Категорија
TOP