Салфетки во боја 40х40cm

$1.00

Хартиени салфетки формат 40×40 Салфетки од 2 слоја чиста целулоза
Достапно: преклоп на 1/4 и преклоп на  1/8
Достапен во 7 бои
Грамажа: 17 gm
Може да се печати: 1-2 бои со лого

SKU: Не е достапно Категории ,

Опис

ПакувањеБрој
Парчиња во пакување50 салфетки
Пакувања во пакет44
Парчиња во пакет2200
Кутија по raw4
Кутија по палета20

Дополнителни информации

Type

Бела, Бордо, Капучино, Кафеава, Темно зелена, Темно плава, Црна

TOP